Renal

Specifikace
• potlačuje selhání ledvin díky nízkému obsahu fosforu
• snižuje riziko močových kamenů (amonné uráty, vápenaté oxaláty a cystiny)
• chrání buňky ledvin a jater proti škodlivým vlivům

SANIMED Renal je k dispozici v balení 3 kg a 12,5 kg suchého krmiva.

Renal

Močové kameny tvoří amonné uráty, vápenaté oxaláty a cystiny.
SANIMED Renal je vhodný pro pacienty, kteří vyžadují prevenci močových kamenů výše uvedených skupin. Dietní opatření pro zabránění opětovné tvorby močových kamenů se zaměřuje na snížení koncentrací složek, ze kterých se kameny tvoří, v moči a kontrolou pH v moči na hodnoty, které tvorbě kamenů brání. Krmivo SANIMED Renal tyto požadavky splňuje.

Chronická nedostatečnost ledvin
Základem potravinové léčby psů s chronickou nedostatečností ledvin je snížení přísunu fosforu a proteinu a zároveň zvýšení přísunu omega-3 mastné kyseliny eikosapentaneové(EPA). Dalším charakteristickým rysem krmiva SANIMED Renal je nízký obsah sodíku, pozitivní základní přebytek kyselin a vysoká hladina vitamínu E. Pozitivní přebytek kyselin v krmivu SANIMED Renal pomáhá v prevenci acidózy.

Nedostatečnost jater
Hlavním cílem potravinové léčby u problémů s játry je prevence vývoje encefalopatie. Hromadění amonia v důsledku jeho sníženého vylučování do moči je pravděpodobně nejdůležitější příčinou hepatické encefalopatie. Přísun amonia a jeho následné hromadění může být zmírněno snížením rozkladu proteinů v játrech, stejně jako absorbcí amonia přes střevní stěnu.

Nízký obsah proteinů v krmivu SANIMED Renal snižuje jejich rozklad. Vysoký obsah řepných řízků v krmivu stimuluje začlenění amonia do bakteriálního proteinu ve vnitřní části střeva a umožňuje tak, aby se do oběhu dostalo méně amonia. Nízký obsah sodíku v krmivu SANIMED Renal přispívá ke kontrole portální hypertenze a hromadění tekutin v břišní dutině (ascites).

Kompletní složení stáhnout zde

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info