klinické dieta pro psy a kočky

Klinické diety Sanimed vytvořil Profesor Dr. Anton Beynen na základě vědeckého výzkumu. Sanimed znamená prvotřídní kvalitu a pouze přírodní ingredience. Je to velmi chutné suché i vlhké krmivo pro psy a kočky. Podle průzkumu spokojenosti zákazníků má vynikající poměr kvality a ceny.

Dr. Anton Beynen zodpovídá za oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti Vobra Special Petfoods. Narodil se v roce 1953 a v současné době je profesorem výživy zvířat na vysoké škole Rajamangala University of Technology, v thajském Isanu v Sakon Nahkonu.

Anton Beynen získal magisterský titul v oboru lidské výživy (1977) a svou závěrečnou práci věnoval problematice metabolismu tuků. Anton Beynen zastával několik významných pozic. Jako profesor na univerzitách ve Wageningenu (1987-1992), Indonesii (1991- 1993) a v Utrechtu (1993-2007), vyučoval základní a aplikovanou výživu zvířat budoucím veterinářům a studentům biolékařství. Zabýval se rovněž výzkumem vlivu výživy na zdraví psů a koček, který prováděl různými cestami.

Klinické diety SANIMED Veterinary Nutrition spojují vědecké poznatky o efektivitě preventivní výživy a terapie dietou s dlouhodobými zkušenosti v oblasti výroby vysoce kvalitních krmiv pro psy a kočky. Krmiva SANIMED Preventive jsou upravena tak, aby vyhovovala psům i kočkám ve všech fázích jejich života a vyhovovala všem plemenům. Řada SANIMED Curative je vytvořena z vysoce kvalitních a účinných přírodních ingrediencí a je připravena přímo pro specifické problémy. Suchá i vlhká krmiva SANIMED lze libovolně kombinovat bez jakýchkoliv problémů. Kromě toho jsou krmiva pro zvířata SANIMED rovněž velmi chutná!  


Sanimed klinické diety pro psy a kočky nejsou volně prodejné jak v kamenných obchodech, tak ani po internetu. Medikaci mohou provádět výhradně veterinární lékaři. Bez souhlau Generálního distrubutora a udělení autorského práva, nelze produky uvádět do oběhu.


Vážení zákazníci. 
Vzorky krmiva Sanimed žádejte u svého veterinárního lékaře - veterinární ordinace zde

  Sanimed katalog  v PDF stánout zde

Preventivní klinické diety pro psy

Účinné léčebné klinické diety pro psy

Preventivní klinické diety pro kočky

Účinné léčebné klinické diety pro kočky

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info