Sensitive

CASA-FERA Sensitive bylo speciálně formulováno ke kontrole přecitlivělosti na potraviny u dospělých psů všech plemen.

CF Sensitive


Vlastnosti produktů:
• Zaměřeno na kontrolu potravinových alergií a netolerance
• Je bohaté na jehněčí maso (44%), a proto je snadno stravitelné
• Vyšší obsah lososového oleje podporuje kůži a srst

 
Potravinové alergie a netolerance s sebou přinášejí symptomy, jako kožní obtíže (svědění, záněty kůže a podkoží, sebepoškozování) a/nebo trávicí obtíže (průjmy, zvracení). Ingredience krmiva CASA-FERA Sensitive jsou pečlivě vybrány proprevenci a léčbě potravinové přecitlivělosti. Krmivo CASA-FERA Sensitive je přizpůsobeno přesně na míru menším potřebám živin dospělých psů všech plemen.


Během této fáze života pes již neroste a udržování ideálního tělesného stavu si vyžaduje zvýšenou pozornost. Zdroje bílkovin, tuků a sacharidů jsou vysoké kvality s cílem zlepšit trávení a kondici stolice. CASA-FERA Sensitive je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které prospívají dobrému stavu kůže i srsti a zvyšuje odolnost vůči chorobám. Přidané beta-glukany mají rovněž pozitivní vliv na odolnost proti chorobám. Vysoká koncentrace omega-3 mastných kyselin je efektivní proti kožním poruchám způsobené zánětlivými reakcemi. Hlavními příčinami přirozené smrti nebo eutanazie u psů je rakovina, onemocnění kloubů a pohybového ústrojí, selhání jater, ledvin i srdce. Krmivo CASA-FERA Sensitive je formulováno tak, aby podporovalo dlouhý a zdravý život psa.

CF Sensitive

Pro snížení rizika vytvoření rakoviny, obsahuje CASA-FERA Sensitive dodatečné příro dní antioxidanty, které působí proti formování volných radikálů a následnému oxidačnímu poškození. Je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, aby se snížilo riziko tvorby rakoviny. Poruchy kloubů jsou často spojeny se zánětlivými procesy. Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin v CASA-FERA Sensitive potlačuje tyto záněty. Riziko selhání ledvin je sníženo díky přidání přírodních antioxidantů a zejména nízkým obsahem fosforu. Pro snížení zátěže ledvin a jater, má CASA-FERA Sensitive nízký obsah bílkovin, zdroje těchto bílkovin mají vysokou biologickou hodnotu a jsou velmi dobře stravitelné. CASA-FERA Sensitive s nízkým obsahem sodíku kontroluje krevní tlak a udržuje srdeční funkce.


Tělesný stav dospělého psa je základním ukazatelem jeho dlouhověkosti. Nadváha zvyšuje riziko rakoviny, poruch pohybového ústrojí, cukrovky a selhání jater, ledvin i srdce. Speciální složení CASA-FERA Sensitive snižuje riziko vzniku uvedených poruch, ale i přesto by měl být tělesný stav psa nadále sledován. Tělesná kondice závisí na přísunu krmiva a to v porovnání s aktivitou. Ideální tělesný stav prodlužuje život a snižuje riziko chronických chorob. Krmná dávka CASA-FERA Sensitive by měla být taková, aby dosáhla a následně udržela ideální tělesnou hmotnost každého dospělého psa individuálně.

CF Sensitive

Složení:
jehněčí (44%), rýže, kukuřice, řepné řízky, hydrolyzovaná kuřecí játra, rybí olej (losos), živočišný tuk (drůbež), kvasnice, celulóza, minerální látky, rostlinné extrakty a fruktooligosacharidy (sladidlo)

Analýza:
proteiny 20%, tuky 10%, vláknina 3,5%, popel 5,2%, vlhkost 8%, vápník 0,7%, fosfor 0,5%, kyselina linolová 1,29%, kyselina Alfa-linolenová (omega-3 mastné kyseliny) 0,13%, kyselina
arachidonová (polynenasycená mastná kyselina) 0,02%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,25% a kyselina dokosahexaenová 0,25% (DHA)

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info