Senior

CASA-FERA Senior je přizpůsobeno požadavkům živin starších psů všech plemen:
CF Senior


Malá plemena: od 8 let
Střední plemena: od 7 let
Velká plemena: od 6 let

Vlastnosti produktů:
• Optimální složení pro starší psy přispívá ke správné funkci ledvin a jater
• Vláknina pro fungování střev
• Extra přidán lososový olej podporující kůži, srst a odolnost

V této fázi života již pes neroste a udržování ideální tělesné kondice vyžaduje zvláštní pozornost. Zdroje bílkovin, tuků a sacharidů jsou vysoké kvality s cílem zlepšit trávení a kondici stolice. Krmivo CASA-FERA Senior je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které prospívají k dobrému stavu kůže a srsti a zvyšuje odolnost vůči chorobám. Přidané beta-glukany mají rovněž pozitivní vliv na odolnost proti chorobám. CASA-FERA Senior bylo přizpůsobeno ztrátám funkcí u stárnoucích psů. Stravitelnost krmení je vylepšen a výběrem ingrediencí. Zmenšené množství omega-3 mastných kyselin v metabolismu je kompenzován o dodatečnými mastný mi kyselinami s prodlouženými řetězci. Pokles tělesných zásob vitaminu E je podpořen dalším přidáním tohoto vitamínu. Vysoký obsah rostlinné vlákniny stimuluje pohyblivost střev a podporuje vylučování stolice. Hlavními příčinami přirozené smrti nebo eutanazie u psů je rakovina, onemocnění kloubů a pohybového ústrojí, selhání jater, ledvin i srdce. CASA-FERA Senior bylo formulován tak, aby podporovalo dlouhý a zdravý život psa.

CF Senior


Aby se snížilo riziko vzniku rakoviny a senilní demence, CASA-FERA Senior obsahuje další přírodní antioxidanty, které působí proti tvorbě volných radikálů a následným oxidativním poškozením. Krmivo je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, aby se zmenšil rozvoj rakoviny. Poruchy kloubů jsou často spojeny se zánětlivými procesy. Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin v CASA-FERA Senior potlačuje tyto záněty. Riziko selhání ledvin je sníženo díky dalším přidaným přírodním antioxidantům a zejména nízkým obsahem fosforu. Chcete-li snížit zátěž ledvin a jater, CASA-FERA Senior má nízký obsah bílkovin, zdroje těchto bílkovin mají vysokou biologickou hodnotu a jsou vysoce stravitelné. CASA-FERA Senior má nízký obsah sodíku ke kontrolu krevního tlaku a udržení srdeční funkce.


Tělesná kondice dospělého psa je významným faktorem ovlivňujícím dlouhověkost. Nadváha zvyšuje riziko vzniku rakoviny, poruchy pohybového ústrojí, cukrovky a selhání ledvin, jater i srdce. I když je nadváha tím nejběžnějším důvodem těchto onemocnění, u některých stárnoucích psů se může vyvinout podváha, což je nežádoucí, protože je spojena se ztrátou svalové hmoty. Speciální složení CASA-FERA Senior snižuje riziko uvedených poruch, ale tělesný stav psa by měl být i nadále pečlivě sledován. Tento stav je závislý na příjmu potravy a to v menším poměru vůči aktivitě. Ideální tělesná kondice prodlužuje život a snižuje riziko chronických onemocnění. Krmná dávka CASA-FERA Senior by měla být taková, aby dosáhla a udržela ideální tělesnou hmotnost každého dospělého psa individuálně.

CF Senior


Složení:
ječmen, drůbež (28%), rýže, řepné řízky, jehněčí (2%), živočišný tuk (drůbeží), celé vejce v prášku, ryba (2%), hydrolyzovaná kuřecí játra, rybí olej (losos), kvasnice, minerály, rostlinné extrakty a fruktooligo-sacharidy (sladidlo)

Analýza:
proteiny 17%, tuky 9%, vláknina 3,7%, popel 4,7%, vlhkost 8%, vápník 0,65%, fosfor 0,5%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,2% a kyselina dokosahexaenová 0,2% (DHA)

 

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info