Puppy

CASA-FERA Puppy je přímo ušito na míru vysokým nárokům na živiny štěňat všech plemen:
CF Puppy


Malá plemena: od 4 do 21 týdnů
Středně velká plemena: od 4 do 26 týdnů
Velká plemena: od 4 do 29 týdnů

* Když jsou štěňatům 4 týdny, namočte granule do vlažné vody a pak postupně převádějte na suché krmivo.


Vlastnosti produktu:

• Podporuje dobrý rozvoj svalové a kosterní struktury
• Má optimální složení pro dospělé psy malých a středních plemen
• Je bohaté na drůbež (37%), a proto je snadno stravitelné


Během této fáze života je růst a formování nových tkání nejvyšší. Pro zlepšení trávení a konzistence výkalů jsou zdroje proteinů, tuků a karbohydrátů v krmivu vysoké kvality. CASA-FERA Puppy je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které přispívají ke kondici kůže a srsti a podporují odolnost proti nemocem. Přidané beta-glukany mají také pozitivní účinek na odolnost proti nemocem. Během doby zrychleného růstu je zvýšené roziko vyvinutí kosterních poruch, zvláště u štěňat velkých plemen. Ke zmenšení tohoto rizika má CASA-FERA Puppy nízký obsah vápníku, ale ne natolik, aby se narušil běžný růst kostry. Poměr vápníku a fosforu je vyvážený.

Základ pro dlouhý a zdravý život je položen už v mládí. Tělesný stav psa během různých fází života je hlavní určující faktor dlouhověkosti. Tělesný stav závisí na přísunu krmiva a to v poměru vůči aktivitě. Ideální tělesný stav prodlužuje život a snižuje riziko různých o nemocnění. Krmná dávka CASA-FERA Puppy by měla být taková, aby dosáhla a udržela ideální tělesnou hmotnost každého štěněte individuálně.

CF puppy


Ideální váha štěňat a mladých psů

Jestliže vychováváte mladé psy je důležité usilovat o optimální - ne maximální - vzrůst. Když psy vyrostou příliš rychle a následně ztloustnou, má to negativní vliv na jejich délku života a zvyšuje se i riziko rozvoje rakoviny v pozdějším životě. U psů velkých a velmi velkých plemen je optimální růst životně důležitý pro zdravý vývoj kostry a snížení rizika osteochondrózy (degenerace meziobratlové ploténky), kyčelní dysplazie (onemocnění, které postihuje kyčelní kloub) a artróza (onemocnění kloubů). Níže uvedená tabulka udává ideální váhu mladých psů středních, velkých a o břích plemen. Hodnoty u vedené v tabulce slouží pouze jako vodítko. Fyzický stav je nejlepším kritériem pro každého jednotlivého psa.

CF Puppy


Složení:

drůbež (37%), rýže, kukuřice, ječmen, celá vejce v prášku, ryba (7%), řepné řízky, jehněčí (2%), živočišný tuk (drůbež, hovězí), kukuřičný lepek, hydrolyzovaná kuřecí játra, droždí, hemoglobin, rybí olej (losos), lněný olej, minerální látky, rostlinné extrakty a fruktooligosacharidy (sladidlo)


Analýza:
proteiny 24%, tuky 12%, vláknina 2,3%, popel 4,9%, vlhkost 8 %, vápník 0,75%, fosfor 0,6%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,1% a kyselina dokosahexaenová 0,1% (DHA)

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info