Light

CASA-FERA Light je speciálně formulované ke kontrole tělesného stavu dospělých psů CF Lightvšech plemen s tendencí k nadváze.



Vlastnosti produktů:
• Optimální obsah energie pro psy s malým pohybem nebo sklonem k nadváze
• Přidán lososový olej podporující kůži, srst a odolnost
• Optimální obsah minerálních látek a dodatečné množství vitamínu E pro podporu životně důležitých orgánů


Nadváha zvyšuje riziko rakoviny, poruch pohybového ústrojí, cukrovky a selhání jater, ledvin i srdce. Speciální složení CASA-FERA Light snižuje riziko vzniku uvedených poruch a udržuje tělesnou váhu. Tělesný stav závisí na přísun u krmiva a to v porovnání s aktivitou. Ideální kondice prodlužuje život a snižuje riziko chronických chorob. Krmná dávka CASA-FERA Light by měla být taková, aby dosáhla a udržela ideální tělesnou hmotnost každého dospělého psa individuálně. K podpoření ztráty váhy a prevence proti dalšímu přibírání má CASA-FERA Light menší energickou hodnotu. 

CF Light


Krmivo CASA-FERA Light je přizpůsobeno přesně na míru menším potřebám živin dospělých psů všech plemen. Během této fáze života pes již neroste a udržování ideálního tělesného stavu si vyžaduje zvýšenou pozornost. Zdroje bílkovin, tuků a sacharidů jsou vysoké kvality s cílem zlepšit trávení a kondici stolice. Krmivo CASA-FERA Light je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které prospívají dobrému stavu kůže i srsti a zvyšuje odolnost vůči chorobám. Přidané beta-glukany mají rovněž pozitivní vliv na odolnost proti chorobám. Hlavními příčinami přirozené smrti nebo eutanazie u psů je rakovina, onemocnění kloubů a pohybového ústrojí, selhání jater, ledvin i zhoršení funkce srdce.

CASA-FERA Light je formulováno tak, aby podporovalo dlouhý a zdravý život psa. Aby se snížilo riziko vzniku rakoviny, CASA-FERA Light obsahuje další přírodní antioxidanty, které působí proti tvorbě volných radikálů a následným oxidativním poškozením. Krmivo je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, aby se zmenšila možnost rozvoje rakoviny. Poruchy kloubů jsou často spojeny se zánětlivými procesy. Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin v krmivu CASA-FERA Light potlačuje tyto záněty. Riziko selhání ledvin je sníženo díky přidávanými přírodními antioxidanty a zejména nízkým obsahem fosforu. Pro snížení zátěže ledvin a jater, má CASA-FERA Light nízký obsah bílkovin, zdroje bílkovin, které mají vysokou biologickou hodnotu a jsou velmi dobře stravitelné. CASA-FERA Light s nízkým obsahem sodíku kontroluje krevní tlak a udržuje srdeční funkce.

CF Light

Složení:
drůbež (37%), ječmen, rýže, řepné řízky, hydrolyzovaná kuřecí játra, kvasnice, rybí olej (losos), živočišný tuk (drůbež), celulóza, hemoglobin, minerální látky, rostlinné extrakty a fruktooligosacharidy (sladidlo)

Analýza:
proteiny 20%, tuky 7%, vláknina 5%, popel 5%, vlhkost 8%, vápník 0,7%, fosfor 0,53%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,15% a kyselina dokosahexaenová 0,15% (DHA)

 

 

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info