Junior

CASA-FERA Junior je přímo ušité na míru zmenšeným požadavkům živin mladých rostoucích psů všech plemen:
CF Junior
Malá plemena: od 5 do 8 měsíců
Střední plemena : od 6 do 10 měsíců
velkých plemen: od 7 do 15 měsíců


Vlastnosti produktu:
• Podporuje rozvoj dobré svalové a kosterní struktury
• Má optimální složení pro chování psů velkých plemen
• Je bohaté na drůbež (36%), a proto je snadno stravitelné


CF Junior

V této fázi života se snižuje rychlost růstu. Zdroje bílkovin, tuků a sacharidů jsou vysoké kvality s cílem zlepšit trávení a konzistenci stolice. CASA-FERA Junior je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které přispívají k dobrému stavu kůže a srsti a zvyšují odolnost vůči chorobám. Přidané beta-glukany mají rovněž pozitivní vliv na odolnost proti chorobám. Během období sníženého růstu stále existuje zvýšené riziko rozvoje kosterních chorob, a to zejména u štěňat velkých plemen. Aby se snížilo toto riziko, má CASA-FERA Junior nízký obsah vápníku, jež je však dostatečné pro normální růst kostry. Poměr vápníku a fosforu je optimalizován.

Základ pro dlouhý a zdravý život je položen už v mládí. Tělesný stav psa během různých fází života je hlavní určující faktor dlouhověkosti. Tělesný stav závisí na přísunu krmiva a to v poměru vůči aktivitě. Ideální tělesný stav prodlužuje život a snižuje riziko různých o nemocnění. Krmná dávka CASA-FERA Junior by měla být taková, aby dosáhla a udržela ideální tělesnou hmotnost každého štěněte individuálně.

CF Juior

Složení:
drůbež (36%), kukuřice, rýže, ječmen, celá vejce v prášku, ryba (6%), řepné řízky, jehněčí (2%), živočišný tuk (hovězí, drůbež), hydrolyzovaná kuřecí játra, kvasnice, kukuřičný lepek, hemoglobin, rybí olej (losos), lněný olej, minerální látky, rostlinné extrakty a fruktooligosacharidy (sladidlo)

Analýza:
proteiny 20%, tuky 10%, vláknina 3,5%, popel 4,7%, vlhkost 8 %, vápník 0,7%, fosfor 0,48%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,2% a kyselina dokosahexaenová 0,2% (DHA)

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info