Adult

CASA-FERA Adult je přizpůsobeno menším požadavkům živin pro dospělé psy všech plemen:
CF Adult
Malá plemena: od 9 měsíců až 7 let
Střední plemena: od 11 měsíců do 6 let
Velká plemena: od 16 měsíců do 5 let

Vlastnosti produktu:
• Navíc přidaný lososový olej podporující kůži, srst a dobrou odolnost
• Optimální vyvážení fosforu a vitaminu E podporující ledviny
• Málo sodíku podporuje dobrý krevní tlak a srdeční funkce


V této fázi života již pes neroste a udržování ideální tělesné kondice vyžaduje zvláštní pozornost. Zdroje bílkovin, tuků a sacharidů jsou vysoké kvality s cílem zlepšit trávení a konzistenci stolice. Krmivo CASA-FERA Adult je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které prospívají k dobrému stavu kůže i srsti a zvyšuje odolnost vůči chorobám. Přidané beta-glukany mají rovněž pozitivní vliv na odolnost proti chorobám. Hlavními příčinami přirozené smrti nebo eutanazie u psů je rakovina, onemocnění kloubů a pohybového ústrojí nebo selhání jater, ledvin a zhoršení funkce srdce. Krmivo CASA-FERA Adult je formulováno tak, aby podporovalo dlouhý a zdravý život psa.

CF Adult

Aby se snížilo riziko vzniku rakoviny, CASA-FERA Adult obsahuje dodatečné množství přírodních antioxidantů, které působí proti tvorbě volných radikálů a jejich následným oxidativním poškozením. Krmivo je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, aby se zmenšil rozvoj rakoviny. Poruchy kloubů jsou často spojeny se zánětlivými procesy. Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin v CASA-FERA Adult potlačuje záněty. Riziko selhání ledvin je sníženo díky přidávaným přírodním antioxidantům a zejména nízkým obsahem fosforu. Pro snížení zátěže ledvin a jater, má CASA-FERA Adult také nízký obsah bílkovin. Zdroje těchto bílkovin mající vysokou biologickou hodnotu, jsou velmi dobře stravitelné. CASA-FERA Adult s nízkým obsahem sodíku kontroluje krevní tlak a udržuje srdeční funkce.


Tělesná kondice dospělého psa je významným faktorem ovlivňujícím dlouhověkost. Nadváha zvyšuje riziko vzniku rakoviny, poruchy pohybového ústrojí, cukrovky a selhání ledvin, jater i srdce. Speciální složeí CASA-FERA Adult snižuje riziko uvedených poruch, ale tělesný stav psa by měl být i nadále sledován. To závisí na přísunu krmiva a to v poměru vůči aktivitě. Ideální tělesná kondice prodlužuje život a snižuje riziko chronických onemocnění. Krmná dávka krmiva CASA-FERA Adult by měla být taková, aby se dosáhla a udržela ideální tělesná hmotnost každého dospělého psa individuálně.

CF Adult

Složení:
drůbež (33%), rýže, kukuřice, ječmen, ryby (4%), řepné řízky, jehněčí (3%), celá vejce v prášku, živočišný tuk (drůbež, hovězí), hydrolyzovaná kuřecí játra, rybí olej (losos), kvasnice, hemoglobin, kukuřičný lepek, minerály, celulóza, lněný olej, rostlinné extrakty a fruktooligosacharidy (sladidlo )


Analýza:
proteiny 17%, tuky 9 %, vláknina 3,7%, popel 4,7%, vlhkost 8 %, vápník 0,65%, fosfor 0,5%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,2% a kyselina dokosahexaenová (DHA) 0,2%

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info