Superprémiová řada pro kočky

CASA-FERA Kitten je zaměřeno na vysoké nároky živin koťat, která mají tyto nároky přibližně do 1 roku života.

CF Kitten
Vlastnosti produktu:
• Podporuje rozvoj dobré svalové a kosterní struktury
• Optimální poměr vápníku a fosforu pro optimální růst
• Bohaté na drůbež (29%), a proto je snadno stravitelné

 

Růst a vývoj nových tkání je v této fázi života největší. Zdroje proteinů, tuků a karbohydrátů jsou vysoké kvality, což vede ke zlepšení trávení a následně i stolice. Je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které přispívají k dobré kondici kůže i srsti a podporuje odolnost proti nemocem. CASA-FERA Kitten obsahuje speciálně upravené množství vápníku, fosforu a vitamínu D podporující zdravou kosterní strukturu. Poměr vápníku a fosforu je vyvážený.


Polynenasycené mastné kyseliny omega-3, kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA), jsou pro kočky zásadními živinami, které ony sami nejsou schopné ve svém vlastním těle vyprodukovat. Tímto jsou kočky unikátní. Znamená to, že mastné kyseliny EPA a DHA musí být obsaženy v kočičím krmivu, jinak onemocní kvůli jejich nedostatku.

CF Kitten


Kyseliny EPA a DHA mají pozitivní dopad na zdraví i ve vysokých koncentracích, zlepšují například odolnost, stav kůže i srsti a snižují riziko vytvoření rakoviny a ledvinových onemocnění. CASA-FERA Kitten obsahuje poměrně vysoké množství EPA a DHA. U koťat je možnost vývinu písku v močovém měchýři, což může vést k zánětu u stěny močového měchýře nebo k blokádě moči. Tato porucha je velmi bolestivá a může být i fatální. Písek se skládá ze struvitových krystalů a struvitových kamenů. Tvorbě struvitu může být zabráněno nízkým pH v moči (kyselost) a nízkou koncentrací složek vytvářejících struvity (hořčík, amonium, fosfor). CASA-FERA Kitten snižuje pH v kočičí moči přibližně na 6.3 a obsahuje relativně malé množství hořčíku, fosforu a bílkovin s cílem snížit koncentrace složek tvořících struvity.


Základy pro dlouhý a zdravý život jsou položeny už na počátku života. Fyzický stav kočky v průběhu různých fází jejího života do značné míry určuje její délku života. Kondice kočky závisí na příjmu potravy a to v poměru s její tělesnou námahou. Ideální tělesná kondice prodlužuje život a snižuje riziko nejzávažnějších onemocnění. Jednotlivá koťata by měla mít určité množství CASA-FERA Kitten, aby se zajistilo, že zůstanou v optimální kondici.

CF Kitten


Složení:

drůbež (29%), extrakt živočišné bílkoviny, rýže, zvířecí tuk (drůbež, hovězí), ryba (6%), kukuřičný lepek, kukuřice, ječmen, hydrolyzovaná kuřecí játra, celé vejce v prášku, řepné řízky, rybí olej (losos), hemoglobin, lněný olej, kvasnice, minerály, celulóza

Analýza:
proteinY 31%, tukY 20%, vláknina 2,0%, popel 5,7%, vlhkost 10%, vápník 0,85%, fosfor 0,8%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,15% a kyselina dokosahexaenová (DHA) 0,15 %

 

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info