Sensitive

CASA-FERA Sensitive bylo speciálně sestaveno ke kontrolování potravinových alergií u dospělých koček.
CF Sensitive
Vlastnosti produktu:
• Přidán lososový olej podporující kůži, srst a odolnost
• Obsahuje probiotika pro střevní zdraví a dobré trávení
• Bohaté na kachní maso (30%), snadno stravitelné

Potravinové alergie a netolerance s sebou přinášejí symptomy, jako jsou kožní potíže (svědění, zarudnutí, stopy po škrábání) a /nebo trávicí potíže (průjmy, zvracení). Ingredience krmiva CASA-FERA Sensitive jsou pečlivě vybrány s účelem prevence a léčbě potravinové a lergie. Atopie (alergické reakce na látky v ovzduší) způsobuje podobné kožní poruchy, jako potravinová alergie. Krmivo CASA-FERA Sensitive je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3 z rybího oleje zmírňující tyto atopické reakce.


Krmivo CASA-FERA Sensitive je zaměřeno na omezenější potřebu živin dospělých koček všech plemen až do věku přibližně 8 let. V této fázi života již kočka neroste a udržování ideální tělesné kondice vyžaduje zvláštní pozornost. Vysoce kvalitní zdroje bílkovin, tuků a sacharidů mají za cíl zlepšit trávení a konzistenci stolice. Krmivo CASA-FERA Sensitive je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které prospívají dobrému stavu kůže i srsti a zvyšuje odolnost vůči chorobám. Hlavními příčinami přirozené smrti nebo eutanazie u koček jsou o nemocnění močových cest, selhání ledvin a srdce, diabetes a rakovina. CASA-FERA Sensitive je formulováno tak, aby podporovalo dlouhý a zdravý život kočky.

CF Sensitive

Stejně, jako u koťat se může v moči dospělé kočky vyskytnout písek, což pak vede k zánětu stěny močového měchýře nebo blokádě moči. Tato porucha je velice bolestivá a může být fatální. Písek se skládá ze struvitových krystalů a kamenů. Tvorbě struvitu může být zabráněno nízkým pH v moči (kyselost) a nízkou koncentrací složek vytvářejících struvity (Hořčík, Amonium, Fosfor). CASA-FERA Sensitive snižuje pH v kočičí moči přibližně na 6.3 a obsahuje relativně malé množství hořčíku, fosforu a bílkovin s cílem snížit koncentrace složek tvořících struvity. Protože dospělé kočky již přestaly růst, množství hořčíku, fosforu a bílkovin v CASA-FERA Sensitive je nižší, než v CASA-FERA Kitten.

CF Sensitive

Složení:
kachna (30%), rýže, kukuřice, drůbež (9%), kukuřičný lepek, živočišný tuk (drůbež, hovězí), celé vejce v prášku, hydrolyzovaná kuřecí játra, bramborový protein, řepné řízky, rybí olej (losos), kvasnice, celulóza, hemoglobin, minerální látky, lněný olej, inulin (zdroj fruktooligosacharidů = sladidlo)

Analýza:
proteiny 26%, tuky 17%, vláknina 2,5%, popel 5,4%, vlhkost 10%, vápník 0,65%, fosfor 0,6%, hořčík 0,07% kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,15% a kyselina dokosahexaenová (DH A) 0,15%

 

 

 

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info