Light

CASA-FERA Light bylo speciálně navrženo pro kontrolu fyzického stavu dospělých koček všech
ras s tendencí k tloustnutí.

CF LightVlastnosti produktu:
• Optimální obsah energie pro kočky s malým pohybem nebo sklonem k nadváze
• Přispívá k prevenci tvorby struvitů
• Bohaté na drůbež (23%), snadno stravitelné

Nadváha zkracuje kočce život, kvůli zvýšenému riziku vzniku rakoviny, cukrovky a srdečních selhání. Specifické složení krmiva CASA-FERA Light snižuje riziko uvedených chorob a tím je snazší udržet stav kočky pod kontrolou. Ten závisí na přísunu potravy a to v poměru s aktivitou. Ideální tělesná kondice prodlužuje život a snižuje riziko nejpodstatnějších onemocnění. Jednotlivým kočkám by mělo být podáváno určité množství CASA-FERA Light pro zajištění jejich optimální tělesné kondice. K podpoře ztráty váhy a předcházení jejímu dalšímu nabírání má CASA-FERA Light zvláště nízkou energetickou hodnotu.

Krmivo CASA-FERA Light je zaměřeno na omezenější potřebu živin dospělých koček všech plemen až do přibližného věku 8 let. V této fázi života již kočka neroste a udržování ideální tělesné kondice vyžaduje zvláštní pozornost. Vysoce kvalitní zdroje bílkovin, tuků a sacharidů mají cíl zlepšit trávení a konzistenci stolice. Krmivo CASA-FERA Light je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které prospívají dobrému stavu kůže i srsti a zvyšuje odolnost vůči chorobám. Hlavními příčinami přirozené smrti nebo eutanazie u koček jsou onemocnění močových cest, selhání ledvin a srdce, diabetes a rakovina. Krmivo CASA-FERA Light je formulováno tak, aby podporovalo dlouhý a zdravý život kočky.

CF Light

S tejně, jako u koťat je v moči dospělé kočky možnost vytvoření písku v močovém měchýři, což může vést k zánětu stěny močového měchýře nebo k blokádě moči. Tato porucha je velice bolestivá a může být fatální. Písek se skládá ze struvitových krystalů a kamenů. Tvorbě struvitu může být zabráněno nízkým pH v moči (kyselost) a nízkou koncentrací složek vytvářejících struvity (Hořčík, Amonium, Fosfát). CASA-FERA Light snižuje pH v kočičí moči přibližně na 6.3 a obsahuje relativně malé množství hořčíku, fosforu a bílkovin s cílem snížit koncentrace složek tvořících struvity. Protože dospělé kočky již přestaly růst, množství hořčíku, fosforu a bílkovin v CASA-FERA Light je nižší, než v CASA-FERA Kitten.

CF Light

Složení:
drůbež (23%), rýže, extrakt z živočišných bílkovin, ječmen, kukuřice, ryba (6%), kukuřičný lepek, hydrolyzovaná kuřecí játra, řepné řízky, celé vejce v prášku, celulóza, živočišný tuk (drůbež), rybí olej (losos), kvasnice, hemoglobin, bramborový protein, minerální látky, lněný olej

Analýza:
proteiny 26%, tuky 10%, vláknina 5%, popel 5,6%, vlhkost 10%, vápník 0,65%, fosfor 0,6%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,15% a kyselina dokosahexaenová (DHA) 0,15%

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info