Adult

CASA-FERA Adult je zaměřeno na omezenější nároky živin dospělých koček všech plemen přibližně do věku 8 let.
CF Adult
Vlastnosti produktů:
• Optimální složení podporuje životně důležité orgány
• Přispívá k prevenci tvorby struvitů
• Bohaté na drůbež (18%), snadno stravitelné

V této fázi života již kočka neroste a udržování ideální tělesné kondice vyžaduje zvláštní pozornost. Zdroje bílkovin, tuků a sacharidů jsou vysoké kvality s cílem zlepšit trávení a kondici stolice. Krmivo CASA-FERA Adult je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3, které prospívají k dobrému stavu kůže i srsti a zvyšuje odolnost vůči chorobám. Přidané beta-glukany mají rovněž pozitivní vliv na odolnost proti chorobám. Hlavními příčinami přirozené smrti nebo eutanazie u koček jsou onemocnění močových cest, selhání ledvin a srdce, diabetes a rakovina. Krmivo CASA-FERA Adult je formulováno tak, aby podporovalo dlouhý a zdravý život kočky.


Stejně, jako u koťat je v moči dospělé kočky možnost vytvoření písku v močovém měchýři, což může vést k zánětu stěny močového měchýře nebo k blokádě moči. Tato porucha je velice bolestivá a může být fatální. Písek se skládá ze struvitových krystalů a kamenů. Tvorbě struvitu může být zabráněno nízkým pH v moči (kyselost) a nízkou koncentrací složek vytvářejících struvity (Hořčík, Amonium, Fosfor). CASA-FERA Adult snižuje pH v kočičí moči přibližně na 6.3 a obsahuje relativně malé množství hořčíku, fosfátu a bílkovin s cílem snížit koncentrace složek tvořících struvity. Protože dospělé kočky již přestaly růst, množství hořčíku, fosforu a bílkovin v CASA-FERA Adult je nižší, než v CASA-FERA Kitten.

CF Adult

Aby se snížilo riziko vzniku rakoviny, CASA-FERA Adult obsahuje navíc vitamínu E jako přirozený
antioxidant, který zabraňuje tvorbě volných radikálů a oxidačním poškozením. Krmivo je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny omega-3 (EPA a DHA), které také působí proti rakovině a omezují infekce. Riziko selhání ledvin je sníženo přidáním vitamínu E a zejména v důsledku nízkého obsahu fosforu. K úlevě ledvin a jater má CASA-FERA Adult nízký obsah bílkovin, přičemž zdroje těchto bílkovin mají vysokou organickou hodnotu a jsou lehce stravitelné. Přidáním dietní vlákniny s vysokou viskozitou je rychlost absorpce glukózy zmírněna, což snižuje riziko vzniku cukrovky. CASA-FERA Adult má nízký obsah sodíku kontrolující krevní tlak a to má pozitivní dopad na zachování srdeční funkce.

CF Adult


Složení:
drůbež (18%), rýže, extrakt z živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, ječmen, ryba (7%), živočišný tuk (drůbež, hovězí), kukuřice, hydrolyzovaná kuřecí játra, celá vejce v prášku, řepné řízky, celulóza, rybí olej (losos), kvasnice, hemoglobin, minerály, lněný olej

Analýza:
proteiny 26%, tuky 17%, vláknina 3,9%, popel 5,1%, vlhkost 10%, vápník 0,65%, fosfor 0,61%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,15% a kyselina dokosahexaenová (DHA) 0,15 %

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info