Support

support

supportsupportPokud vyžadujete od svého psa pouze lehkou fyzickou aktivitu, jako je například hraní si, procházky nebo psí výstavy, pak je CaroCroc Support tou vhodnou variantou. Je ideální pro psy, od kterých se momentálně nevyžaduje žádný výkon, feny mimo přezost a laktaci, či chovní psy v klidovém režimu. Jedná se o kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen zabraňující potravinovým alergiím.

Krmivo CaroCroc Support je velmi chutné a dodává všechny potřebné živiny, které Váš pes potřebuje pro zachování a ochranu svalů, silných kostí, zdravých zubů, řádně fungujících orgánů a lesklé srsti. Obsahuje 9% jehněčího masa, kvalitní ingredienci, která pomáhá předcházet potravinovým alergiím.

support

 

Výživový plán CaroCroc Support:

Níže uvedený nutriční plán je údaj o množství potravin, které mají být podány na den. Držte se nutričního plánu, ale v případě potřeby je možno provést úpravy v dávkování. Rozdělte denní množství na dvě nebo více porcí. Sledujte kondici Vašeho psa a dohlédněte, aby měl vždy k dispozici čerstvou, čistou vodu.

support


Složení:

drůbež (45%), pšenice, kukuřice, jehněčí (9%), ječmen, rýže, živočišný tuk (hovězí, drůbež), řepné řízky, hydrolyzovaná kuřecí játra, minerální látky, kvasnice, lněné semínko.


Analytické složky:

proteiny 23%, tuky 10,5%, vláknina 2,4%, popel 6,9%, vlhkost 10%, vápník 1,2%, fosfor 1%.

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info