Kitten

kitten

kitten

 

 

Od doby narození do 12 měsíců se kotě plně vyvíjí úplně. Utváří se mu kosti, zuby, svaly a trávicí systém. Proto je správná strava v této fázi života obzvláště rozhodující pro zdravé a aktivní kotě.

CaroCroc Kitten je kompletní krmivo pro koťata všech plemen, obsahuje ideální poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst. Vyvážené složení zajišťuje optimální rozvoj, který je tolik důleživý jako pevný základ zdravého a aktivní života kočky.Nutriční plán pro Caro Croc Kitten:

Když Vaše kotě ještě 3 týdny staré, doporučujeme nejprve namáčet granule do vlažné vody, pak postupně přecházejte na suché. Nutriční plán uvedený níže je údaj o množství krmiva, které má být podáno na den. Držte se nutričního plánu, ale v případě potřeby jej lze upravit tak, aby jste dosáhly optimální váhy kočky. Rozdělte denní množství granulí na dvě nebo i více porcí denně. Sledujte kondici Vaší kočky, a vždy jí poskytněte k dispozici čerstvou, čistou vodu.

kitten

Vhodné pro koťata až do 12 měsíců. Pak přejděte na CaroCroc With Chicken, With Lamb nebo With Fish. Hodí se i pro březí či kojící kočky od začátku březosti.


Složení:

drůbež (38%), extrakt z živočišných bílkovin (17%), kukuřičný lepek, rýže, kukuřice, živočišné tuky (hovězí, drůbež), pšenice, hydrolyzovaná kuřecí játra, sušené řepné řízky, rybí olej (losos), minerální látky, celulóza.


Analytické složky:

proteiny 33%, tuky 18,5%, vláknina 2,2%, popel 6,1%, vlhkost 10%, vápník 1,1%, fosfor 0,9%.

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info