Small Breed

smallbreed

snallbreed
smallbreedVe správném stravování Vašeho psa nehraje roly jen věk, zdravotní stav a energie, ale velikost také určuje jeho nutriční potřeby. Malá plemena (<15 kg) žijí v průměru déle než větších plemena. To jim dává delší dobu stárnutí.

Malá plemena mají stejný počet zubů, jako velká plemena. Ale protože jsou blíže k sobě v malé tlamičce, je u nich mnohem větší riziko zubního plaku a tvorby zubního kamene, výsledkem je zápach z úst a záněty dásní. Kromě toho jsou malá plemena náchylná k rozvoji obezity.

CaroCroc Small Breed je šité na míru specifickým potřebám malých psů a zahrnuje:

  • L-karnitin pro podporu odbourávání tuků
  • přidaný vitamín E proti stárnutí buněk
  • přidaný zinek a tripolyfosforečnan sodný, ke snížení rizika vzniku zubního plaku


Výživový plán CaroCroc Small Breed:

Níže uvedený nutriční plán je údaj o množství potravin, které mají být podány na den. Držte se nutričního plánu, ale v případě potřeby je možno provést úpravy v dávkování. Rozdělte denní množství na dvě nebo více porcí. Sledujte kondici Vašeho psa a dohlédněte, aby měl vždy k dispozici čerstvou, čistou vodu.

smallbreed


Složení:

extrakt z živočišných bílkovin (25%), masové směsi (24%), pšenice, kukuřice, drůbež (8%), živočišný tuk (drůbež, hovězí), rýžové otruby, rýže, řepné řízky, pšeničná krupice, hydrolyzovaná kuřecí játra, hemoglobin, lněné semínko, kvasnice, minerální látky.


Analytické složky:

proteiny 25%, tuky 16%, vláknina 2,6%, popel 6,6%, vlhkost 10%, vápník 1,5%, fosfor 1,1%.

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info