Puppy Large

puppylarge

puppylargepuppylargeVyvážená strava je důležitým základem pro mladé psy, kteří stále rostou, a to zejména u středních a velkých plemen. CaroCroc Puppy Large zajišťuje správný růst a vývoj vašeho psa. Obsahuje všechny živiny, které vaše štěně nebo mladý rostoucí pes potřebuje, ve správných proporcích.

Je vaše štěně středně velkého plemene? Když dosáhne věku 5 měsíců, můžete jej převézt na CaroCroc Puppy Large. Pak můžete používat až do věku 12 měsíců. Štěňata velkých plemen mohou začít používat CaroCroc Puppy Large hned od čtyř týdnů věku, dokud nedosáhnou zletilosti 15 měsíců.

 

Rovnoměrný růst:

Štěňata velkých plemen nesmí vyrůst příliš rychle. To by zvýšilo riziko vzniku kloubních problémů. CaroCroc Puppy Large obsahuje optimální energetickou hodnotu, množství bílkovin a vápníku pro rovnoměrný růst.

Jak štěně správně krmit:

Pokud patří Vaše štěně mezi středně velká plemena, můžete jej postupně ve věku 12 měsíců převádět na CaroCroc Original.

Štěňata velkých plemen rostou až do 15 měsíců. Po 15 měsících věku je začněte postupně převádět na CaroCroc Large Breed.


Postupné převádění krmiva:

Například tím, že smícháte obě potraviny.

První dva dny ¼ nového a ¾ současného krmiva;
pak dva dny ½ nového a ½ současného krmiva;
pak 2 dny ¾ nového a ¼ současného krmiva;
a nakonec scela převeďte na nové krmivo.


Výživový plán CaroCroc Puppy Large:

Níže uvedený nutriční plán je údaj o množství potravin, které mají být podány na den. Držte se nutričního plánu, ale v případě potřeby je možno provést úpravy v dávkování. Rozdělte denní množství na dvě nebo více porcí. Když jsou Vašemu štěněti 4 týdny, doporučujeme nejprve namáčet granule ve vlažné vodě, pak postupně převádět na suché. Sledujte kondici Vašeho psa a dohlédněte, aby měl vždy k dispozici čerstvou, čistou vodu.

puppylarge


Složení:

extrakt z živočišných bílkovin (28%), drůbež (18%), kukuřice, pšenice, masové směsi (9%), živočišný tuk (hovězí, drůbež), rýžové otruby, rýže, pšeničná krupice, hydrolyzovaná kuřecí játra, ječmen, kvasnice, řepné řízky, minerální látky, lněný olej.


Analytické složky:

protein 25%, tuky 16,5%, vláknina 2,4%, popel 5,4%, vlhkost 10%, vápník 1%, fosfor 0,8%.

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info