Puppy

CC Puppy


puppypuppyVaše štěně se plně rozvíjí od narození do 10 měsíců věku u malých plemen a do 15 měsíců u velkých plemen. Během této doby se vytváří kosti, zuby, svaly a trávicí systém. Dobrá výživa je proto v této fázi zvláště důležitá.

U malých plemen od 4 týdnů do 10 měsíců, a pro střední plemena do 4 měsíců, doporučujeme začít s CaroCroc Puppy. Po čtyřech měsících, štěňata středních plemen můžete převézt na CaroCroc Puppy Large. Pro štěňata velkých plemen lze použít CaroCroc Puppy Large okamžitě, počínaje ve 4 týdnech věku.proto v této fázi zvláště důležitá.


Optimální rozvoj:

CaroCroc Puppy je kompletní krmivo pro štěňata a mladé psy malýchpuppy
plemen, kteří stále rostou.

Optimální poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin podporuje zdraví kůže a stav srsti. Navíc CaroCroc Puppy obsahuje kvasinky. V kombinaci s vitamínem E, droždí podporuje imunitní systém štěněte.

CaroCroc Puppy je lehce stravitelné. Jeho vyvážené složení umožňuje štěněti se optimálně rozvíjet, a tím položit pevné základy pro zdravý a aktivní psí život.


Jak štěně správně krmit:

  • Granule začněte podávat od 4. týdne života.
  • Nejprve podněcujte štěně k jídlu navlhčením krmení vlažnou vodou.
  • Už si Vaše štěně navyklo na granule? Můžete mu je začít podávat i suché.
  • Krmte minimálně 2x denně.
  • Stále Vaše štěně nedojedlo své jídlo po cca 15 minutách? Pak mu odeberte zbytek.
  • Následující výživový plán utváří představu o denních porcích zvířete.


Výživový plán CaroCroc Puppy:

Níže uvedený nutriční plán je údaj o množství potravin, které mají být podány na den. Držte se nutričního plánu, ale v případě potřeby je možno provést úpravy v dávkování. Rozdělte denní množství na dvě nebo více porcí. Sledujte kondici Vašeho psa a dohlédněte, aby měl vždy k dispozici čerstvou, čistou vodu.

puppy


Složení:

drůbež (32%), extrakt z živočišných bílkovin (29%), rýže, kukuřice, pšenice, živočišný tuk (hovězí, drůbež), ječmen, řepné řízky, rýžové otruby, pšeničná krupice, hydrolyzovaná kuřecí játra, kvasnice, minerály, kukuřičný lepek, lněný olej.


Analytické složky:

proteiny 28%, tuky 18%, vláknina 2,4%, popel 5,8%, vlhkost 10%, vápník 1,2%, fosfor 0,9%.

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info