High Energy

highenergy

highenergy
Vyžadujete po svém psovi pravidelné extrémní úsilí a výkon? Například během lovecké sezóny, agilitách či vytrvalostních sportech? Předejděte nedostatkům ve výživě, a krmte v těchto časech svého psa krmivem CaroCroc High Energy.

Díky vyváženému složení vysoce kvalitních surovin (živočišné bílkoviny, tuky, minerální látky) a ideální poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin poskytuje CaroCroc High Energy to, co Váš pes potřebuje. CaroCroc High Energy obsahuje 28% bílkovin a 20% tuků.

CaroCroc High Energy je k dostání pouze v 15 kg balení.

highenergy
Výživový plán CaroCroc High Energy:

Níže uvedený nutriční plán je údaj o množství potravin, které mají být podány na den. Držte se nutričního plánu, ale v případě potřeby je možno provést úpravy v dávkování. Rozdělte denní množství na dvě nebo více porcí. Sledujte kondici Vašeho psa a dohlédněte, aby měl vždy k dispozici čerstvou, čistou vodu.

Když je Váš pes zpět v klidu, přejeděte zpět například ke krmivu CaroCroc Energy. Tak zůstane Váš pes v nejlepší kondici a zabráníte obezitě.

highenergy


Složení:

drůbež (52%), extrakt z živočišných bílkovin (11%), ječmen, živočišný tuk (drůbež, hovězí), pšenice, kukuřice, rýže, extrahované sojové boby (pražené), řepné řízky, rýžové otruby, hydrolyzovaná kuřecí játra, hemoglobin, lněné semínko.


Analytické složky:

proteiny 28%, tuky 20%, vláknina 2,5%, popel 6,6%, vlhkost 10%, vápník 1,4%, fosfor 1%.

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info