Original

original


originaloriginalPokud je Váš pes zdravý a snadno udržuje svou váhu s relativně nízkou fyzickou námahou, pak CaroCroc Original je pro něho vhodnou stravou.

Za psa s nízkou fyzickou námahou je například považován pes chovaný v domě, výstavní pes, nebo psi, kteří dočasně nevykonávají své obvyklé povinnosti. To samé platí o fenách mimo jejich březost a kojení a plemenných psech v klidovém režimu.

Optimální poměr proteinů / tuků:

CaroCroc Original je kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen. Obsahuje 23% proteinů a 12% tuků. Kromě toho obsahuje ideální poměr omega-3 a omega-6.

 
Výživový plán CaroCroc Original:

Nutriční plán dole je údaj o množství potravin, které mají být podávány denně. Držte se nutričního plánu, ale provést úpravy plánu v případě potřeby udržovat optimální váhu Vašeho psa. Rozdělte denní množství jídla přes dvě nebo více jídel denně. Monitor svého psa kondici, a vždy k dispozici čerstvou, čistou vodu.

original


Složení:

masová směs (28%), extrakt z živočišných bílkovin (18%), kukuřice, pšenice, drůbeží, živočišný tuk (drůbež, hovězí), rýže, rýžové otruby, pšeničná krupice, řepné řízky, hydrolyzovaná kuřecí játra, lněné semínko, minerální látky.


Analytické složky:

proteiny 23%, tuky 12%, vláknina 2,5%, popel 6,5%, vlhkost 10%, vápník 1,5%, fosfor 1%.

Seznam krmiv

Kliknout na logo

Sanimed
Impress Your Dog
Caro Croc
Casa Fera

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info